March 2013

23/3/2013

23. march 2013 at 16:25 | Džiff |  Diary

SATURDAY

čau čau čááu. dlouho jsem se neozvala, safra! za to se moc omlouvám, ale myslela jsem, že by mohl být už ten design a furt nic no :( tak uvidím, doufám, že bude do konce března. řeknu vám, že se v poslední době stalo .. málo, ale i moc :D pondělek a úterek byl pro mě pořádnou katastrofou, pěkný frmol ve škole. jelikož jsem nebyla týden před prázdninama ve škole, tak jsem musela všecko dopisovat a ták no. ale ve středu jsme měli jen dvě hodiny matiky a tělocvik - na ktery jsem já nešla:D a potom jsme se dívali na SOČky. Ve čtvrtek jsme měli taky jen dvě hodiny a potom přednášku o EU, což bylo celkem nudné, ale dalo se to přežít :D jelikož na začátku se hovořila i o pobytě v zahraničí a tak. No, v pátek jsme dostali lístečky ohledně vysokých škol. Máme napast do úterka, na jaké obory nejspíš budeme chtít jít. No.. celkem mě to zarazilo, já mám sice nějakou představu o tom, co chci dělat. Ale představa, že budeme mít o jednu hodinu více chemie, dějepisu nebo biologie mě málem zabila na místě. Fuj fuj fuj. Včera jsem byla na operetě, která trvala i s přestávkama tři hodiny, fííha. Ale ani mi to tak nepřišlo abych vám řekla pravdu :) Asi jsem divadelní tiiip :D
Mimochodem..Koupila jsem si nějaké věci v poslední době (samozřejmě kosmetické), tak se chystám na recenze :)
Co jste dělali vy tento týden? Stala se vám nějaká věc, která vás zaskočila?:)


15/3/2013

15. march 2013 at 22:06 | Džiff |  Diary

FRIDAY

Až teprve dneska mi došlo, že FRIDAY je vlastně FRÍ-DEJ. Volný den. :D Každopádně to s tímhle frájdejem platí tak, že to je poslední prázdninovský můj den. Řeknu vám, jsem 14 dní bez školy a začínám už dneska mít nervy, jak to všecko budu stíhat a ták no. To bude dopisování sešitů a všeho :( Snad to zvládnu, no jinou možnost mít nebudu :D heheee. Dneska je takový přežírací den, nevěřili byste kolik jsem toho sežrala :DDDD fuj, je mi zle. aaaale, měla jsem dneska hovor s mamkou ohledně orbitreku, tak doufáááám, že bych ji mohla časem přemluvit. no časem, během březnaa :D našla jsem si totiž fungl novy na internetu za 2,7..jinak, normálně stojí i okolo šestky. tak mi držte pěsti prosím prosím prosím, ať to vyjde :)
Co jste dělali vy dneska? Měli jste taky někteří z vás poslední prázdninový den?? :)

obrácené lentilkyy, jsou absolutně úžasné!

12/3/2013

12. march 2013 at 18:49 | Džiff |  Others

A NEW BEGINNING

Takže vás teda zdravím :) Někteří z vás mě znají a jsem za to moc ráda. A někteří mě třeb ani neznáte, každopádně budu teď Džiff. Zatím tady nebudu zveřejňovat svou identitu ani fotky, bohužel :( Ale snad celá má situace momentální časem povolí a budu přidávat i svůj ksichtíííček :D Takže se můžete těšit. Některým z vás jsem psala, že začnu až s novým designem, ale nevydržela jsem to čekání, hold to blogování asi miluju :DD Tož, tak snad nám tu všem bude dobře, no ni? :)

Ještě bych chtěla poprosit, chtěla bych si tady dát pár oblíbených stránek..Tak teda ti z vás, kteří by chtěli být mnou navštěvování a samozřejmě oni by rádi navštěvovali mě, napište mi prosím prosím pod tenhle článek i s vašim blogem, abych si vás mohla hodit do menuu :) děkujíííí!


PUBLICITY

12. march 2013 at 18:41 | Džiff

PUBLICITY

Tohle místo je vyhrazeno právě pro Vás, kteří máte zájem o reklamu. Tady si můžete házet všelijaké odkazy na různé soutěže apod. :)