May 2013

30/5/2013

30. may 2013 at 15:44 | Džiff |  Diary

THURSDAY

Poslední květnové dny, kde je sakra sluníčko?! Nechápu to, za chvíli máme červen a potom už velké práázdniny a já mám pocit, že je začátek dubna podle toho, co vidím venkuu. Fakt mě to štvee :( Doufám, že se to počasí už brzo vzpamatuje, jinak je po měě. Dneska je docela fajňůnký den, ikdyž.. Jsem se dozvěděla jednu pikantnost o mé bývalé lásce a nějak mě to dožírá, ale tak to zvládnu. Který holka, kdy nezvládla trable s klukama, žee? Jsme SILNÉ přeci :) Nevěřili byste, jak jsem šťastná, že už je zítra páteček :) Juchuuu, už aby byl víkend a já mohla spát :D v poslední době ze všeho na světě miluju nejvíc spáneek :D jsem asi nějaké zvíře, které furt spí neboo co! Ještě jsem vám chtěla sdělit, že jsem si včera barvila hlavu.. Vždy jsem používala Palettko, ale tentokrát jsem si vzala Garnier a můžu říct, že jsem doooooooost spokojená. Vlasy mám jemňunké, hebounké, jak kdyby nebyly nikdy barvené. MŮŽU JEN DOPORUČIT!:)28/5/2013

28. may 2013 at 15:34 | Džiff |  Review

BALEA - JUICY ORANGE

Můžu vám říct, že jsem po tomhle balzámu na rty od Baley toužila dlouho. Měla jsem ještě před tím taky tento "kelímkový" balzám akorát s jinou přichutí a byl přímo skvělý, říkala jsem si, že tento pomerančový bude taky úžasný. Nakonec jsem se teda rozhodla, že ho hodím do toho košíku. Doma celá natěšená jsem otevřela tu zbytečně velkou krabičku ve které se prodává práve tento Balea juicy orange, otevřela jsem ho, napatlala to na prst a poté na rty. Zhrozila jsem se. Vůně absolutně nebyla taková, jakou jsem čekala. Vůni balzámu přirovnávám k osvěžovači vzduchu na záchodě - hrůza! Možná se to někomu nebude zdát až tak hrozné, ale mě to přijde nevhodné - ta vůně. A ještě k tomu, když je určená na rty.. Bohužel mě tento balzám zklamal. Používám ho, jen doma a jen zřídka!!!


+design obalu
-vůně!!!27/5/2013

27. may 2013 at 16:04 | Džiff |  Diary

BIG MONDAY

Tak vás teda zdravím moji milí, pokud tady ještě nejací jste :D
Rozhodla jsem se dneska, že do toho zase prásknu. Nejspíš nedokážu žít delší dobu bez blogu. Je to dobře nebo špatně? :) Konečně nebudu jen slibovat, ale udělám nějaké recenze - hned je jdu rozepsat. Takže se můžete těšit. Snad zas někoho nalákám na ten můj blog a pár z vás tu bude chodit a doufám, že i rádo :) A taky kvůli tohoto rozhodnutí si dovoluju říct BIG Monday :)
Jak se máte, co nového? Povídej, přehánějte . . . jsem zvědavá! :)

PS: Pokusím se někomu napsat o design a snad to tentokrát klapne. Na blog s pořádným designem se přece jen vrací líp a i mě se bude lépe psát. Tak držte pěsti :)