June 2013

29/6/2013

29. june 2013 at 12:01 | Džiff |  Diary

FIRST DAY OF HOLIDAYS

Takže vás zdravím mojí milí! Řeknu vám, že tenhle můj první prázdninový den začíná docela né docela, ale určitě krásně. A to jen proto, že jsem se teď vzbudila :D Samozřejmě hned, jak jsem otevřela oči měla jsem několik vzkazů na fb a wa. První z nich, který jsem zaregistrovala byl ten, že jsou fotky z včerejšího konce roku na internetu. Jen pro ujasnění, my jsme se fotili až včera :D Nevím proč, aby to bylo asi slavnostnější nebo co, ale tak nějak mi to nedělalo problém. Můžu vám jen říct že všecky fotky jsou opravdu dementní :D jako my!
Někteří z vás víte, díky mému fb, že jsem taky měla včera narozeniny. Proto jsem nepsala a neměla ani náladu nikomu odepisovat a tak. Užívala jsem si ten den. Jedla jsem, pila jsem a nic jsem nedělala :D Ano! Dneska musím pořádně makat, abych shodila vše, co jsem včera přiblrala. No co! Můžu vám s klidem říct, že jsem včera měla opravdu nádherný den. Začalo to samozřejmě tím slavným vysvědčením. Mé obavy z toho, že tam budou dvě trojky nebo jedna ustoupily v tu chvíli, kdy jsem držela ten papír v ruce, celá jsem se třásla a hledala tam to slovíčko "dobrý". Nebylo tam a ani tam není! Yes! Taková radost, to bylo opravdu na vyskočení a vykřiknutí. Ale jsem přece umírněný člověk, takže jsem se držela na uzdě :D Další perla tohoto dne byla moje nejlepší přítelkyně Sárinka, která mě úplně převálcovala svým dárkem, který mi dala. Upekla mi dort! Ona sama mi upekla nádherný a k tomu všemu chutný dort. Je prostě skvělá, můžu vám s klidem říct, že jí miluju :D! Potom jsem šla k babičce a dědovi a následovala taková ta rodinná oslava a rodinný klid.
25/6/2013

25. june 2013 at 21:27 | Džiff |  Diary

TUESDAY

Už se nám to krátí, co? Já se jednou vyspím dlouze, dvakrát krátce a potom už dva měsíce dlouze. Tradá. Po dnešku jsem opravdu unavená, protože nejsem zvyklá už vstávat brzo. Možná se vám zdá, že jsem divná přes spánek. Ale prostě já bez spánku jsem nic. Potřebuju spát, moc spát abych byla ready. Dneska jsem vstávala v šest hodin, protože jsem měla být o půl sedmé ve škole. Nebyla jsem ve škole jako ve škole, ale šla jsem vyklidit skříňku, protože se stěhujeme na tu jinou školu a naše plecháče jdou prostě už do pryč, mají to za sebou. Takže můj bestík přijel o půl sedmé a chtěla jsem jí vidět, proto jsem šla taky tak brzo. Jinak jsem mohla jít samozřejmě až v devět nebo později, hold jsem závislá na kamarádech, kterých nemám moc a to je důvod mého brzkého vstávání.


Jsem na sebe strašně naštvaná. Dva dny jsem už necvičila na orbitreku. Nemám chuť, i když si říkám, že musím musím musím. Nic nepomáhá, nevím čím to je jestli tím počasím - které mě mimochodem taky pořádně štve. Sakra, stěžovala jsem si na vedra, ale radši bych umírala dusnem, než deštěm. Aaaa, bože. Chtěla bych vidět jeden den, kdy já budu žít bez naštvání, přemýšlení, myšlení aa depky samozřejmě. Už mi to je trapné vám tady psát strašně, jak mě nic nebaví, jak nemám co dělat a jak jsem divná. Jenže ono to jinak nejde. Když je nudný život, tak to tak prostě je.
Ale pozitivní zpráva je, že se docela těším na čtvrtek do školy, protože přijede má drahá kamarádka po měsíci, kdy byla v lázních a konečně ji uvidím. Juchuuuu! Taky v pátek máme ve škole takovou rozlučku. Grilovačka asi nějaké pití, kdo chce tam může i spát. Loučíme se s budouvou ve které už nebudeme. Přemýšlela jsem jestli bych tam šla, ale za prvé je to v pátek po vysvědčení a zároveň já mám ten den narozeniny a že by se mi chtělo být ve škole, to se mi moc nechce .Za druhé si myslím, že tam bude málo lidí, ale za třetí by tam mohlo být fajn. Tož tak já nevím..

Jedna otázečka na vás.
Chtěla bych si udělat o prázdninách, co nejdříve,ombré. Myslela jsem si, že si koupím tu novou barvu od LOREAL přímo určené na zesvětlování vlasů. Aaaaale jedna slečna mi napsala, že si mám radši koupit nějaký zesvětlovač nebo barvu či co. A já nevím, nemám s tím vůbec žádné zkušenosti. Mám barvené vlasy a vím, že blond barva na to chytá špatně. Tak bych chtěla poradit od vás, máte někdo zkušenosti s tíím? Jestli ano, MOC VÁS PROSÍM, abyste mi napsali co mám tedy dělat a čím si to slavné ombré mé mám udělat. Budu vám moc vděčná, děkují! :)

24/6/2013

24. june 2013 at 20:27 | Džiff |  Review

Maybelline color whisper

Už jsem vám psala, že jsem minulou sobotu byla s kamarádkou na nákupech. Také jsem psala o kosmetickém výrobku, který jsem si koupila a ten vám právě teď chci představit. Jedná se o tónovací balzám, rtěnku (každý tomu říká jinak) od značky Maybelline. Už delší dobu jsem chtěla nějakou nude rtěnku, ale pořád jsem si říkala, že je čas a že jí nepotřebuju tak nutně. Nadešel čas právě této skvělé rtěnky. Jsem s ní úplně spokojená, jakmile jdu někde mezi lidi dám si jí na rty. Můj nový nejlepší přítel se vším všudy. Bohužel nebo taky bohudík, Maybelline je Maybelline a pokud nemáte štěstí a nenarazíte na fajn akci, tak jsou ceny u této značky poměrně vyšší, než jsem já sama zvyklá třeba od Essence. Právě tento tónovací balzám jsem koupila za 139Kč v Rossmannu. Mě to ale za ty prachy stálo, jsem opravdu nad míru spokojená.

+design
+vůně
+značka
-cena


22/6/2013

22. june 2013 at 18:37 | Džiff |  Diary

SATURDAY

Jsem opravdu velký sráč. Dneska v noci, teda hodně brzy ráno, byla bouřka. Byla asi dál, nebyla přímo u nás, ale trvala fakt dlouho. Prostě se bojím bouřky, no a :D ale proč to píšu, protože to vedlo k mému nevyspání. Za to dnešní den byl fajn, docela. Asi se potřebuju nevyspat k tomu abych měla fajn den. Ráno jsem vstala poměrně brzo, na to že to jsem já, která vstává v jedenáct - dvanáct hodin. Dneska to bylo okolo deváté. Nasnídala jsem se a šla jsem cvičit. No chápete to? Já jsem šla cvičit, ráno jsem šla cvičit a proč? Protože jsem se včera dívala po internetu na různé šaty. A zase jsem se na sebe tak strašně naštvala, že jsem si řekla, že nebudu žrát. Hm! Až tak do slova a do písmene to samozřejmě nejde. Měla jsem v plánu dneska cvičit, jak ráno tak večer, ale bohužel večerní cvičení nestihnu, protože u mě spí má sestřenka - ne že by mi to vadilo :D. Alespoň to mám dneska za sebou a nemusím mít černé svědomí, že jsem nic neudělala pro své tělo a hlavně pro můj cíl, který je: nošení šatů! Poslední dobou začínám jíst ovoce. Řeknu vám, že nejsem tip, který denně spořádá tuny ovoce. Ani vlastně do pusy nevezmu jabko, banán - ani omylem, broskev, meruňku a tak. Něěěěěěěěěkdy se odhodlám do hrušky :D. Ale jím maliny, ostružiny, borůvky, jahody, mandarinky, švestky z naší zahrady!!!, a teď poslední dobou i nektarinky. Což se opravdu sama divím, asi se ve mě něco hnulo a já sama sebe překonávám.


20/6/2013

20. june 2013 at 20:23 | Džiff |  Others

MILEY CYRUS

Dnešní den a dnešní článek věnuju právě Miley. Říkala jsem si, že už dlouho jsem o ní neslyšela. O žádné hitovce její a tak. Dneska jsem čirou náhodou narazila na její song. A pokud se správně dívám na datum přidání klipu, tak byl zveřejněn právě včera. Šest milionů za necelé dva dny, jo dobry! Mám jí ráda, líbí se mi jaká je. Nic si nebere, dělá si co chce. Jak s vlasama, tak s chováním a se vším možným. Líbí se mi i vzhledově, neméně na to jaké má zrovna vlasy.. A stejně se mi pááči i tenhle její nový song. (mohla bych o ní básnit déle, ale na covás zdržovat,žeee :D ) Takže tradáááááááááááááá, Miley is HERE!


19/6/2013

19. june 2013 at 14:29 | Džiff |  Diary

ONE OF MORE DAYS

Abych vám řekla pravdu já dneska nevím ani co je za den :D Což je pěkně směšné, protože ještě nejsou prázdniny a já už se neorinetuju v tom mém volnu. Ale jo, vzpomněla jsem si STŘEDA :D Achjo.. Psala jsem vám, že stěhujeme školy. Tam zpátky, tam zpátky. Pořád dokola a když je nestěhujeme, tak se nudíme a téměř nic ve škole neděláme. Proto jsem s tím už sekla. Dneska jsem nebyla ve škole a nejspíš nepůjdu ani ve čtvrtek ani v pátek. A příští týden asi taky ani jeden den kromě pátku. Na co tam budu sedět. Mimochodem včera jsem myslela že umřu. Seděli jsme, i v naší škole, kde je pořád zima a chládek nám bylo všem neskutečné vedro. Teklo ze mě, jak z nějakého pořádného dobytka. No katastrofa, a ještě pozor! Aby toho nebylo málo rozhodli jsme se, že půjdeme ve čtvrté hodině ven na procházku do parku. To znamená v tom největším horku, špatný nápad, moc špatný! Tak sami řekněte, kdo by do té školy šel. :D Ani já ne a to jsem téměř slušné děvče.


Co se týče mých dní a mého života. Nepsala jsem tu myslím ze dva dny deníček :D, tak se neděje poměrně nic zajímavého. Jako samozřejmě vždy. Jsem první den doma, skoro prázdniny a já se nudím. Neskutečně mě otravuje to horko, nevím jak bych si sedla, co bych si oblékla a které okna otevřela aby mi bylo aspoň trošku fajn. Opravdu to nejde, nejde to abych dýchala bez toho, aby mi to vadilo. Do toho přemýšlím, že se snad ostříhám do hola. O 1000 stupňů více z těch vlasů. Aaaa, mám z toho akorát tak nervy! No nic, zítra půjdu k babičce. V pátek nejspíš taky. V pondělí pokud nepojedu se třídou někam tak taky. V úterý jakbysmet a ve středu tež. Zapomněla jsem na čtvrtek, taky půjdu k babičce :D Babička je moje záchrana. A navíc ve čtvrtek už můžu oslavovat moje narozeniny, které mám mimochodem v pátek. Vlastně jsem ještě zapomněla, pořád na něco zapomínám, že ve čtvrtek přijede už Káťa z lázní, takže to bych mohla být s ní? Uvidíme, co se vše vyklube. Zaráží mě, opravdu moc, že za jedna, dva, třičtyři, pět,šest,sedm, ooosm dní jsou prázdniny! A já opravdu nemám žádné plány. Děsí mě to, co budu dělat? Budu se užírat a nudit se, jako dneska? To snad né, to nepřežiju. Co budete dělat vy o prázdninách? A neříkejte mi, že pojede k moři nebo opravdu dneska zkolabuju :D
Taky bych vám chtěla říct něco k blogu. Někteří čtenáři, kteří tady chodí už nějaký ten pátek, mohou vědět, že se snažím pořád někde sehnat design. Sehnala jsem u Sydney, a doufám že v co nejbližší době ho budu mít nastaven. Jak víte jsem toho názoru, že když je design vše jde líp - na blogu. A to myslím, jak mě tak i vás. Jde lépe čtení i psaní. Tak doufejme všichni dohromady, že brzo bude design nastaven a nám bude aspoň trošku hej! :) Taky bych vám chtěla poděkovat za vaše milé komentáře u článku s hubnutím a taky s mým dressroomem! :) Takže velký DÍK opět vám všem. Mám potřebu vám děkovat, protože si toho upřímně vážím. Toho, co pro mne děláte :) Poslední dobou je pro mě blog radostí. Možná to bude tím, že jsem narazila na pár skvělých blogů, které mě inspirují. Jste prostě skvělí! :)


17/6/2013

17. june 2013 at 20:48 | Džiff |  Others

DRESS ROOM

Ahoj holky!
Už dlouho jsem vám chtěla ukázat, jak jsem vyřešila svůj problém s šatnou. Některé z vás ví, že jsem se před rokem stěhovala z bytu, ve kterém jsem žila celých mých patnáct let, do velkého baráku ve kterém jsem oslavila šestnácté narozeniny :) Žít ve velkém domu byl vždy můj sen a je splněný, můžu vám říct, že je to o moc větší makačka než jsem čekala, ale proto tenhle článek nepíšu. Jelikož jsem jedináček a barák je opravdu velký, mám druhé patro celé pro sebe. Ano, říkejte si jaký jsem sobec, namyšlenec a já nevím co všecko ještě. Jsem, který jedináček není? :) Vím to o sobě a myslím si, že tohle se dá ocenit, znám lidi, kteří to o sobě nedokážou světu říct. Proto, že teda jsem jaká jsem mám k dizpozici tři pokoje. Jeden je samozřejmě můj pokoj, druhý je pokoj pro hosty a třetí měla být šatna s pracovnou. Jelikož nejsme z těch bohatých vrstev, tak nejsou peníze na vše, co bych si přála. Plánovala jsem nové stoly, strašně nádhernou a vymakanou šatnu a to samozřejmě není. Mě to osobně nevadí, jsem ráda za to, co mám. Nakonec jsme s mamkou vyřešily problém mé šatny asi po půl roce bydlení v novém. Opravdu to už bylo nesnesitelné, protože se mé věci povalovaly všude možně.


Téhle tyči říkám šatna. Vždy jsem si přála mít svou šatnu, třeba jako měla Carrie v Sexu ve městě. Až takové štěstí nemám, ale přece něco málo z mého "snu" se mi splnilo. Je to obyčejná garnýž, která je v rozměrech zdi, je úplně obyčejné přišroubovaná a drží. Uprostřed musí být ještě jedna, protože oblečení je těžké, tak jsme měli strach, že časem by mohla rupnout. Samozřejmě mám na bocích i takové ty šuplíčky z Ikey. Prostě jednoduchý nápad a mě se líbí. Když nemůžete mít dokonalou, velkou šatnu, která stojí peníze a peníze, tak proč si neudělat něco takhle jednoduchého, co vám vaší vysněnou šatnu, kterou můžete mít někdy v budoucnu, kdy si budete vydělávat samy penízky, nahradí.
Nalevo mám sluhu, který mi slouží na pyžamo nebo na rozšpiněné oblečení :) A samozřejmě vpravo je koš na prádlo..
Co říkáte na tenhle nápad? Máte šatnu nebo jen skříň? Chtěli byste mít nějakou svou velkou šatnu, která by byla jen a jen vaše - vaše tajné místečko, kde jste vždy klidní?

16/6/2013

16. june 2013 at 15:36 | Džiff |  Idea

STAY STRONG! YOU CAN DO THIS.

Pro váš zájem jsem se rozhodla udělat článek na téma hubnutí. Konkrétně na mé hubnutí.
Pro začátek vám chci říct, že to je běh na dlouhou trať, teda pokud nejste jedna z těch, která nemá opravdu obézní postavu a chcete zhubnout pět kilo. Já jsem tip obézní holky a proto jsem se rozhodla konečně s mou postavou a mým životem něco dělat. Můžu vám říct, že není jednoduché žít život s tím, že sami o sobě víte, že nejste normální holka s normální postavou, je to neskutečně hnusný a nepopstalený pocit.
Říkáte si, jak s tím začít? Jak to dokončit? Ze všech věci, které potřebujete nejvíc je vůle. Můžu vám, říct, že já celých mých šestnáct let jsem vůli neměla. Nikdy a v ničem. Ani v učení, ani v uklízení natož tak v hubnutí. Nevím která úžasná bytost tohle zařídila, ale v mém šestnáctém roce se náhle objevila vůle, která není nějak moc extrémně velká, ale je. Jsem toho názoru, že k tomu aby jste něco dokázali stačí hrstička vůle, která vás už dokope k vašemu cílu, třeba pomalu, ale hlavní je, že tam jednou budete stát!
Já chodím k lékařce, která léčí mou štitnou žlázu. Tato nemoc a všechny mé geny, které mám ze všech stran mi vždy říkaly, že nemám šanci zhubnout ani dvě kila. Blbost! Jde to, všechno jde, když se chce. Toto se neříká nadarmo. Jeden den, když jsem projížděla celý facebook, taky weheart řekla jsem si dost! Né jen, že jsem viděla všechny nádherné oblečení - šaty, sukne, kraťásky, které já nemůžu nosit, ale právě na prokletém FB jsem viděla kluka do kterého jsem byla strašně dlouho zamilovaná. Oba dva jsme byly vždy "větší" postavy a já jsem právě v ten osudný den viděla, jak zhubnul. Viditelně zhubnul, dívala jsem se na jeho fotku snad hodiny, chtělo se mi až brečet. Řekla jsem si, že to není možné aby to takový sráč dokázal a já ne! A v tom se objevila moje vůle. Vůle která mi prozatím pomohla shodit deset kilo. Samozřejmě takovou dávku kil nezhubnete za týden, ani za měsíc. Opravdu se musí čekat.12/6/2013

12. june 2013 at 15:28 | Džiff |  Diary

WEDNESDAY

Dlouho jsem se neozvala, omlouvám se, ale opravdu to je teď pěkný hnus v té škole. Pondělí, úterý, středa kompozice. Na zabití, fakt že jo. Dneska jsem posrala matiku, mám z toho depku jak prase. Někteří z vás si řeknou, že matika je na nic, ale pro mě je matika NĚCO, co nedokážu popsat. Vždycky jsem stála za matikou, šla mi - asi od přírody, či co, když někdo na ní nadával já jsem sklopila uši a mlčela a nebo se dokonce matematiky zastala. Dnešním dnem jsem zklamala, jak matematiku, tak sama sebe. Jsem z toho nehorázně smutná, naštvaná a kdo ví co vše ještě. Samozřejmě nevím ještě známku z kompozice, ale pokud to bude horší, jak za dvě, což bude, protože vím kolik příkladů jsem měla dobře a co vše jsem úplně pohnojila, tak bude i na vysvědčení trojka. Má první trojka z matematiky na výzo, ach můj bože. Dějepis mě zvednul, matematika položila. Depresivní článek, který věnuju mé matice!


Ptali jste se hodně na to hubnutí, mohla bych na to napsat článek, co myslíte?

8/6/2013

8. june 2013 at 21:58 | Džiff |  Diary

SHIT SATURDAY

Tak jak se máte při sobotě? Řeknu vám, že já docela na nic. Na to, jaké jsem měla plány na víkend, tak to stojí za pěkné HOVNO, s prominutím. Musím to tak říct, aby jste opravdu pochopili, jaký mám názor na tuhle sobotu. Byla jsem dneska na 60. výročí naší školy a nuda, dost velká nuda. Až na vystoupení našich kluků, kterému jsem se smála - to je pravda. Čekala jsem od toho víc, možná to byla nuda proto,že jsem tam nebyla se Sue, ale i tak. Opět jsem zjistila, že lidi jsou svině. Nechápu, proč to musím každý den zjišťovat a každý den víc a víc. No není to hnus? Musím se vám pochlubit, že od doby, co hubnu a nějak se snažím, tak dnešním dnem mám jedenáct kilo dole, což je fajn :) Akorát bych potřebovala ještě víc, tak dvakrát tolik a snad to bude jakž takž dobrý a budu i já trošku spokojená - to bych byla poprvé v životě spokojená sama se sebou. No nic nebudu tady psát o své SHIT sobotě a popište mi vy, pěkně do podrobností, jak jste strávili dnešní den, doufám že o hodně líp než má maličkost..
Nedávno jsem ochutnala nové Frisco hroznové víno a lotos a můžu říct, že je fajňácké. Přijde mi, že je takové nejsladší ze všech příchutí Frisca :) A tak 100 lidí - 100 chutí :) Ale tak zkusit ho můžete, můžu ho doporučit, aby se neřeklo :)