July 2013

16/7/2013

16. july 2013 at 0:13 | Džiff |  New in

BREDA

Takže milé dámy, ve čtvrtek jsem byla ve městě nakupovat. Potřebovala jsem nějaké letní a hlavně nové věci (snad mě všechny chápete :D). A můžu říct, že se mi povedlo něco nakoupit. Po dlouhé době jsem opravdu pořádně nakoupila, ale zítra to budu ještě dohánět. Byla jsem v novém středisku Breda and Weinstein (nevím, jak se to přesně píše). Jak jsem všude viděla, jak jsou 70% slevy, tak jsem myslela že snad sním. Pořád jsem někde hnala babičku, která se mnou byla nakupovat, aby se podívala tam na to a tam zas na něco jiného a můžu říct, že se vše vyplatilo. Posuďte sami.
15/7/2013

15. july 2013 at 1:24 | Džiff |  New in

DRESS FOR MY PHONE

Rozhodla jsem se vytvořit novou rubriku, za poslední dobu jsem udělala dvě nové, wow! překonávám se :D všimli jste si? Je úplně jasné, že všichni víte co je to New in a čeho se tato rubrika bude týkat. Nebudu rozdělovat novinky kosmetiku, novinky oblečení a tak, prostě jedny novinky ve kterých bude vše.
Čest prvního článku se ujmou dva nové kryty na telefon, které jsem v tomto týdnu dostala. Byl to opožděný dárek k narozeninám. Jelikož mi moje maminka chtěla udělat radost a koupila mi na nározky kryt od Starbucks, ale bohužel na iPhone 5, tak mi koupila jako náhradu tyhle dva miláčky.Oba kryty jsou z votočvohozu, jeden stál 140Kč cca a poštovné bylo 10Kč, takže paráááádička! Jsem hodně spokojená, prostě já jsem úchyláček trošku na "oblečky" na můj telefon. Jsem ráda, že vlastním něco takového na co si můžu kupovat takové různé blbůstky :)

Jste taky takoví blázni na doplňky? Kupujete si nějaké kryty, folie či něco jiného k vašemu telefonu?

12/7/2013

12. july 2013 at 19:23 | Džiff |  Idea

TUMBLR

Ještě nedávno jsem nevěděla vlastně o co jde na tumblr a do teď neumím tohle super sexy slovo vyslovit :D vždycky to řeknu téměř po písmenkám, když se o tom s někým bavím. Nejspíš o toto samotné vůbec nejde, i kdybych tomu říkala "modrá stránka" tak by to bylo úplně šumák. Nejdůležitější na tom je, že se tahla zapeklitá web stránka stala mou zasněnou stránkou. Tak jak jsem se zamilovala do weheart, tak jsem se teď zamilovala právě do tumblr.
Zaměřuji se tam právě na gify. A ne ledajaké gify, ale spíše takové zamilované, v párech, ve dvou a tak. Pokud mě někdo sledujete, což si nemyslím, tak byste to mohli vědět :) Můj svět po kterém toužím a toužit budu :) Tohle bych prostě chtěla, mít tyhle chlapečky, které jsou v těch úžasných animacích. Aach, jsem strašně zoufalá z toho, že nikoho nemám :D vážně.. Směju se tomu a snažím se abych byla nad věcí, ale ve skutečnosti jsem z toho strašně zdrcená. Ale to jsem odběhla od tématu.
Chtěla jsem se vás zeptat, zda i vy máte založený tumblr a jaký na něj máte názor? K čemu je, pokud vůbec k něčemu je? :) Sdílejte se mnou vaše názoryy. A pokud budete chtít můžete mě too, však víte co, "folouvnout" :D


(zdroj gifs:tumblr)

8/7/2013

8. july 2013 at 12:01 | Džiff |  Idea

NEW GUY IN MY LIFE

Takže holky, nedávno jsem tady psala o jednom klukovi, se kterým jsem se úplně náhodně seznámila. Je Ostravák, je bohatý a je o tři roky starší, jak já. Což není vůbec moc, když si to tak vezmete. Denně vídám holky, které spí, chodí, flirtují se staršími, už můžu říct, muži. Takže žádná katastrofa, ale zlomový bod v tomto frajerovi je někde jinde.
Známe se jen tak, že si píšeme. Chce se se mnou sejít a vše kolem toho, ale když přijel nebo když jsem měla jet tam, tak jsem měla jiné plány, takže ještě nikdy nic nevyšlo. Jsem velký stresman, takže na mě se musí v tomhle ohledu tvrdě, ale to on neví. To neví nikdo, kromě mých dobrých přátel, kteří mě už jako velkou sračku světa znají.
Popíšu vám celé naše "přátelství". První den, což bylo mimochodem úterý tuším :D, mi napsal. Byl tak strašně hodný, taky jsem o něm slyšela, že je hodně fajn a že se k sobě hodíme (nechápu, proč byla řeč o tom, že se k někomu hodím, když jsem nikoho ještě neznala). Psal mi strašně milé a hezké věci. Když jsem mu napsala, že jsem nebyla ještě v Karolíne a že nějak moc neznám Ostravu, tak mi řekl, že mě kompletně vším provede a tak, prostě zdál se být opravdu fajn a milý. Ten den jsem ale taky měla jít ven právě s tou kamarádkou, která mi tohoto chlapa dohodila. Je to taky ta kamarádka o které jsem vám psala, moje bývalá spolužačka, která se ráda předvádí. Když jsem napsala Ostravákovi, že jdu s ní ven, řekl že to je fajn, že jsme se dlouho neviděli a že potřebuje někam vytáhnout, jelikož sedí pořád doma. To jsem ale nevěděla, že tenhle venek se protáhne na dost dlouhý venek. V devět hodin jsem přišla domů s tím, že se převleču aby mi nebyla zima a půjdu ještě ven. Když jsem to oznámilo onomu Ostravskému mužíkovi zdál se být hodně naštvaný. "Já jsem přišel kvůli tobě z grilovačky dřív, Jitulo nechoď." můžu vás ujistit, že jsem mu neříkala, ať přijde dřív, že jsme nebyli domluvení, kdy se sejdeme na tom chatu a tak. Takže nechápu pořád do dnes, o co mu šlo! Takže udělal pořádnou scénu, řekla bych že i žárlivou. Žárlivá scéna na holku, kterou ani nezná? Kde jsme!!!! Choval se prostě, jako kdyby jsme spolu aspoň tři měsíce chodili, no děs. Později v noci jsme si psali spolu zas, a to mi napsal, že se chovám jako dítě :D ahaaaaa, přitom jsem nic neudělala. Vážně, on mi psal jako děcko. Jeho odpovědi tipu "Aha.; Kdy půjdeš spát?; Ahoj Jitko." všude ty posrané tečkyyyy, tím Jitko to dorazil úplně, protože jsem mu ještě odpoledne, kdy byl milý, psala že nemám ráda oslovení Jitko, aha kdo je tady děcko? Tohle jeho chování pokračovalo myslím dva dny. Kdy mě stihl ještě soudit, řekl mi, že jsem stejná jako ostatní a jediné dvě kamarádky jeho jsou nejlepší holky (no tak začínali byste si něco s takovým klukem?:D). Po těch dlouhých dvou dnech mi teda napsal, že by se mi rád omluvil reálně a že jsme to vyhrotili (MY jsme to moc vyhrotili, ale dobrý držela jsem klapačku). Takže zase to bylo ok, asi dva nebo jeden den. Včera jsem byla venku opět s tou bývalou spolužačkou a ještě s jednou slečnou. Právě ta spolužačka furt .. bože ona je hrozná no, její chování. Nikdy nevíte, kdy si z vás utahuje a kdy ne. Takže jednou mi řekla, že Ostravský mužík přijede, po druhé se jen zasmála, tak co jako?! Nakonec, když jsem opět přišla večer domů, vychrlil na mě větu jako "Co to bylo dneska za komedii?", takovééé čočky jsem na to valila! Potom následovaly věty tipu "Bacha na jazyk; Už mě to nebaví; Já mám rozum; Laskavě mi nepiš" a tímto pro mě haslo. Vypla jsem celý počítač a vysrala se na něho.
Jsem zvědavá jestli tato komedie bude pokračovat dál. Jak už jsem psala nemám ráda lidi, kteří mě soudí, aniž by mě znali. A toto dělá právě on. Proto mě celá tato sitauce tak strašně deptáá :( a nejsem za to ráda, to mi věřte.
Snad jsem vás moc neodradila tímto mým výlevem a napšite mi určitě váš názor na tuhle situaci. Co si o tom myslíte? Jak byste se vy zachovali k němu? Chtěli byste aby to ještě mělo pokračování po tomto všem?

(zdroj foto: weheartit)

6/7/2013

6. july 2013 at 17:37 | Džiff |  Diary

lalalala..LALA

Ahojíík, tak jsem tady konečně s pořádným článkem - teda aspoň doufám :D řeknu vám, že jsem čtyři dny byla v kuse v jednom zápřahu a vůbec si nestěžuju, že :). Začala jsem chodit ven s bývalou spolužačkou. Po prvé se mi zdálo, že je fajn, že je prostě jiná, že ji nová škola (střední) změnila a jiné město taky, ale tohle jsem si myslela jen tehdy, když jsme byly samy dvě. Když naši společnost doplnili jiní lidé a hlavně kluci, vše se obrátilo. Tedy spíše její chování. Zase jsem před sebou viděla tu stejnou holku, jako v deváté třídě, resp. před dvěmi lety. Zase se předváděla, hrála si na to, co opravdu není, strašný king. Řeknu vám děs. Člověk se opravdu asi nezmění celý, jen částečně a ty negativní věci se právěže nemění. Což je opravdu škoda, právě na negativních stránkách samy sebe bychom měli pracovat, ale to je zase jiná věc o které bychom mohli diskutovat. Právě s touto slečnou jsem trávila úterý a středu. Během těchto dvou dnů se stalo moc věcí. Viděla jsem zase svého bývalého nejlepší kamaráda. Je to taky moje bývalá láska, která nikdy nepřestane být láskou, takže je vlastně i současná láska. Je to taková moje srdeční záležitost, ale opravdu hluboká. Moje nešťastná záležitost, bych řekla. Achjo, dovedete si představit, jak mi je od té doby, co jsem ho viděla. Chtěla bych strašně, aby někdo byl ve stejné situaci (né, proto, že to někomu přeju), aby mě konečně někdo pochopil, opravdu si to přeju!


Ve středu jsem byla taky u kadeřnice. Jak byla u mě nedávno sestřenka, tak jsem jí strašně chválila vlasy, měla je úplně božsky ostříhané (a stále určitě má) a když jsem jí vychvalovala i před naší babičkou, tak právě babča se toho chytla a začala organizovat cestu do Opavy ke kadeřnici. Nestěžuju si ,že :D jsem spokojená, naprosto nezbytně. Neumím odhadovat centimetry, ale kdybych uměla, tak vám klidně řeknu o kolik mi je ustřihla, ale vážně o dost. Taky mi je maximálně prostříhala, takové kupy vlasů, které po mě zbyly.. ach, skoro mi to je líto (kecám :D je mi fajn). Sice, jak jsem je umyla já sama, tak jsem to už nedokázala tak pěkně načesat, jak ona, takže jsem zase zuřila sama na sebe!!!! Chci mít takový ten talent, kdy vyfoukáte vlasy a ony vypadají dokonale, božsky, ideálně.
Tradá čtvrtek pátek. Zlatíčka moje, to byla jazda přímo. Ve čtvrtek přijela moje bývalá nejlepší přítelkyně, a proto že se mi nelíbí to slovo bývalá budu jí říkat má drahá přítelkyně. Přijela z brigády, takže jsme šli na večer pokecat. Je mi s ní opět fajn :) Nejspíš všechny ty problémy, které jsme mezi sebou poslední půl rok měli, tak nás zase spojily dohromady. PÁTEK, PÁTEČEK. Nikdy jsem nebyla takový ten párty tip, ani aktivní tip a bůh ví co ještě :D Ale já se vážně snad měním, snad mě mění ty prázdniny nebo coo. Právě s touhle přítelkyní Jankou jsem šla na grilovačku k jedné kamarádce (vysvětlila bych vám, ke které ale je to tak složité, že by to chtělo další článek :D třeba o tom někdy napíšu). Měla jsem strach právě kvůli našim vztahům, které jsme mezi sebou měli, ale nakonec to bylo fajn. I přes mou "nemluvost" :D prostě nemluvím no!! Okolo jedenácté hodiny večer jsme šli na Půlku, na diskotéku, na akci. Joo, tam to Jitula dobře rozjela :D užila jsem si a zapila jsem konečně své drahé sedmnáctinyy :)) Ale musím podotknout, že tam byl opět můj bývalý přítel, kamarád a já nevím, co vše ještě. A byl tak nádherný, ooooo můůj bože! Takže si dokážete představit mé myšlenky :D sakra.
Takhle jsem vám shrnula ve zkratce, opravdu ve zkratce mé čtyři dny úžasných prázdnin. Doufám, že se to teprve rozjíždí a bude to lepší a lepší. Mám nějaké plány, ne moc, ale nějaké jsou. Nebudu o nich mluvit, protože by se potom nesplnily :) Sdělte mi své plány, napište mi, jak se mtáe vy v posledních dnech a pište mi prostě vše! :) a mějte se hlavně blazee

4/7/2013

4. july 2013 at 0:27 | Džiff |  Diary

NIGHT

neozývám se proto, že teď něco furt dělám. což je dobře, chtěla jsem to tak. ale stalo se tolik věcí za poslední dva dny, že to je až neuvěřitelné. jedna pozitivní věc je asi to, že jsem dneska byla u kadeřnice, řeknu vám, že jsem o pět kilo lehčí, když mi prostříhala úplně hlavu a fakt férově mi zkrátila vlasy - hodím sem určitě fotku, třeba zítra. taky jsem byla venku s mojí bývalou spolužačkou ze základky, jo bylo to fajn, ale prostě díky ní jsem poznala jednoho kluka, který mě zdeptal tak, že mě už nic nebaví. řeknu vám, že nemám ráda, když mě soudí člověk, který mě nezná ani..ani nijak prostě! fakt to nemám tak moc ráda, že mě to dokáže úplně zdeptat. absolutně na nic článek toto, nemám slova nemám myšlenky nemám nic. omlouvám se (začínám nemít ráda tuto frázi) vše vám objasním v brzkém čase, doufám že mě chápete!
pište pište co děláte vy a jak se máte a jaké máte plány a neplány, zajímá mě vše!


1/7/2013

1. july 2013 at 13:56 | Džiff |  Diary

ELLE

Včera jsem si projížděla fb a vzpomněla jsem si, že jsem nedávno viděla obálku červnového ELLE a že na ní byla Rihanna. Proto jsem zabrousila na fb stránky časopisu a zjistila jsem, že jsem se nemýlila. Tento měsíc je úvodní strana ELLE úplně dokonalá, teda aspoň pro mě. Proto jsem začala přemýšlet nad tím jestli ještě teď, necelých 14 dní před vydáním dalšího čísla, seženu červnové vydání. Takže dneska zajdu do Tesca i Lidlu a uvidím jestli to tam budou mít. Mám takové tušení, že tady u nás to nikdo moc nekupuje a když ELLE mají tak ho mají i na začátku dalšího měsíce, ale jak znám své štěstí, tak právě tento měsíc ho mít nebudou :) juuuuuu, tak mi držte pěsti :)
EDIT 16:04 - Zjistila jsem, že červnové ELLE vychází v květnu a červencové v červnu, takže já sháním červencové ELLE :D pro objasnění. Kdyby tady mezi námi náhodou byl nějaký odborníček, tak abychom si rozuměli :)


Přemýšlela jsem o čem dnes napíšu, stále to nevím, ale snad na něco přijdu :D Můžu vám říct, že moje prázdniny jsou zatím úplně k ničemu. Sice máme teprve prvního července a oficiálně vlastně první den prázdnin, ale prostě to stojí za starou belu. Třeba ten rozjezd má každý takový (což není pravda, ale já se tím uklidňuju). Nějaké menší plány mám, buď na tento týden a nebo až na srpen, ale prostě.. Opravdu jsem neměla ještě takové prázdniny o kterých bych věděla, že budou abnormálně nudné. To je děs, velkýý děs.
V tomto týdnu mám jet ke kadeřnici, do Opavy. Tak jsem zvědavá, jak moje vlasy dopadnou. Rozhodla jsem se, že ombré nechám pro někoho jiného, protože prostě já se cítím nejlépe v tmavých vlasech a taky u toho zůstanu. Zkrátím je a sestříhám je a snad to bue lepší, jak teď. Protože prostě nejsem spokojená s tím, jak moje super vlasy, které byly kdysi strašně pevné, pružné, zdravé a husté, jsou teď neuvěřitelně splihlé. To jednoho opravdu naštve!
Poslední dobou se dívám na trucky na ledě. Pokud někdo nevíte o co jde, myslím si že vás takových bude víc, tak jde o velké nákladní auta, ktré převáží těžké x tunové náklady přes zamrzlé jezera, oceány a moře. Já to prostě žeru, jsou to pěkné napínáky, ale věřím, že to každého nebaví. Hold jsem dcera řidiče, to se nezapře :D
Taky vám chci sdělit moje oficiální rozhodnutí, že dneškem opět končí mé tří dení žraní všeho možného a zase se držím na uzdě. Budu muset svojí uzdu ještě více utáhnout, aby ty kila šla dolů rychleji. Tak snad se mi to podaří a těm z vás, kteří si taky připínají uzdy kvůli hubnutí a shazování kil, tak držím palce :)