8/7/2013

8. july 2013 at 12:01 | Džiff |  Idea

NEW GUY IN MY LIFE

Takže holky, nedávno jsem tady psala o jednom klukovi, se kterým jsem se úplně náhodně seznámila. Je Ostravák, je bohatý a je o tři roky starší, jak já. Což není vůbec moc, když si to tak vezmete. Denně vídám holky, které spí, chodí, flirtují se staršími, už můžu říct, muži. Takže žádná katastrofa, ale zlomový bod v tomto frajerovi je někde jinde.
Známe se jen tak, že si píšeme. Chce se se mnou sejít a vše kolem toho, ale když přijel nebo když jsem měla jet tam, tak jsem měla jiné plány, takže ještě nikdy nic nevyšlo. Jsem velký stresman, takže na mě se musí v tomhle ohledu tvrdě, ale to on neví. To neví nikdo, kromě mých dobrých přátel, kteří mě už jako velkou sračku světa znají.
Popíšu vám celé naše "přátelství". První den, což bylo mimochodem úterý tuším :D, mi napsal. Byl tak strašně hodný, taky jsem o něm slyšela, že je hodně fajn a že se k sobě hodíme (nechápu, proč byla řeč o tom, že se k někomu hodím, když jsem nikoho ještě neznala). Psal mi strašně milé a hezké věci. Když jsem mu napsala, že jsem nebyla ještě v Karolíne a že nějak moc neznám Ostravu, tak mi řekl, že mě kompletně vším provede a tak, prostě zdál se být opravdu fajn a milý. Ten den jsem ale taky měla jít ven právě s tou kamarádkou, která mi tohoto chlapa dohodila. Je to taky ta kamarádka o které jsem vám psala, moje bývalá spolužačka, která se ráda předvádí. Když jsem napsala Ostravákovi, že jdu s ní ven, řekl že to je fajn, že jsme se dlouho neviděli a že potřebuje někam vytáhnout, jelikož sedí pořád doma. To jsem ale nevěděla, že tenhle venek se protáhne na dost dlouhý venek. V devět hodin jsem přišla domů s tím, že se převleču aby mi nebyla zima a půjdu ještě ven. Když jsem to oznámilo onomu Ostravskému mužíkovi zdál se být hodně naštvaný. "Já jsem přišel kvůli tobě z grilovačky dřív, Jitulo nechoď." můžu vás ujistit, že jsem mu neříkala, ať přijde dřív, že jsme nebyli domluvení, kdy se sejdeme na tom chatu a tak. Takže nechápu pořád do dnes, o co mu šlo! Takže udělal pořádnou scénu, řekla bych že i žárlivou. Žárlivá scéna na holku, kterou ani nezná? Kde jsme!!!! Choval se prostě, jako kdyby jsme spolu aspoň tři měsíce chodili, no děs. Později v noci jsme si psali spolu zas, a to mi napsal, že se chovám jako dítě :D ahaaaaa, přitom jsem nic neudělala. Vážně, on mi psal jako děcko. Jeho odpovědi tipu "Aha.; Kdy půjdeš spát?; Ahoj Jitko." všude ty posrané tečkyyyy, tím Jitko to dorazil úplně, protože jsem mu ještě odpoledne, kdy byl milý, psala že nemám ráda oslovení Jitko, aha kdo je tady děcko? Tohle jeho chování pokračovalo myslím dva dny. Kdy mě stihl ještě soudit, řekl mi, že jsem stejná jako ostatní a jediné dvě kamarádky jeho jsou nejlepší holky (no tak začínali byste si něco s takovým klukem?:D). Po těch dlouhých dvou dnech mi teda napsal, že by se mi rád omluvil reálně a že jsme to vyhrotili (MY jsme to moc vyhrotili, ale dobrý držela jsem klapačku). Takže zase to bylo ok, asi dva nebo jeden den. Včera jsem byla venku opět s tou bývalou spolužačkou a ještě s jednou slečnou. Právě ta spolužačka furt .. bože ona je hrozná no, její chování. Nikdy nevíte, kdy si z vás utahuje a kdy ne. Takže jednou mi řekla, že Ostravský mužík přijede, po druhé se jen zasmála, tak co jako?! Nakonec, když jsem opět přišla večer domů, vychrlil na mě větu jako "Co to bylo dneska za komedii?", takovééé čočky jsem na to valila! Potom následovaly věty tipu "Bacha na jazyk; Už mě to nebaví; Já mám rozum; Laskavě mi nepiš" a tímto pro mě haslo. Vypla jsem celý počítač a vysrala se na něho.
Jsem zvědavá jestli tato komedie bude pokračovat dál. Jak už jsem psala nemám ráda lidi, kteří mě soudí, aniž by mě znali. A toto dělá právě on. Proto mě celá tato sitauce tak strašně deptáá :( a nejsem za to ráda, to mi věřte.
Snad jsem vás moc neodradila tímto mým výlevem a napšite mi určitě váš názor na tuhle situaci. Co si o tom myslíte? Jak byste se vy zachovali k němu? Chtěli byste aby to ještě mělo pokračování po tomto všem?

(zdroj foto: weheartit)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Laila Sitty Laila Sitty | Web | 8. july 2013 at 12:31 | React

tak to fakt nechápu,jeden den se k tobě chodá hezky a druhý den hnusně,ale vždycky to bylo kvůli tomu,že i byla venku s tou kámoškou. Není proti ní třeba nějak zaujatý nebo tak něco? nepřijde mi to moc normální :/

2 TheAdriannee TheAdriannee | Web | 8. july 2013 at 13:23 | React

:O Ze začátku to vypadalo nadějně a najednou takový blb? tak to fakt nechápu tohl uvažování kluků! Ser na něho uvidíš že se objeví jinačí kluk než takovýhle děcko! :D

3 Allys♥Cook Allys♥Cook | Web | 8. july 2013 at 14:29 | React

Neznám ho takže nevím, dle mě by ho ale nikdo neměl odsuzovat, protože na to nemáte právo ;) každý je, jaký je. Já bych asi zase nevydržela s tou tvou "kamarádkou" jestli se chová takhle.

4 Sydney - tangleds.blog.cz Sydney - tangleds.blog.cz | Email | Web | 8. july 2013 at 18:39 | React

Najprv sa ti chcem poďakovať za tvoj komentár z nedele a tým pádom ti chcem naň aj odpísať :) No tablet som dostala za vysvedčenie a hneď aj za narodeniny, ktoré budem mať prvého augusta. Ja chodím taxíkom pomerne často, ak sa potrebujem dopraviť na miesta ktoré sú ďalej, alebo chcem byť niekde rýchlo, alebo naopak ak je neskoro tam nechcem ísť MHD. Haha fascinovať ťa nemusí ale ďakujem :)

Čo sa tíka tvojho článku, najprv som myslela že si si našla chalana svojich snov, keď vidím to že new guy in my life :D Bolo dosť blbé, keď si mu povedala že nemáš rada oslovenie Jitko a on ti tak povedal a navyše mi sám pride detinský ale proste nevyzrelý. Tiež niekedy nemám rada keď nejaký človek niečo povie a som v pomykove, že proste neviem či to bola real story alebo sranda. Alebo či nejaké poznámky alebo narážky boli myslené tak či tak. ja som skôr ten typ, že si vždy niečo vyložím horšie ako to je :D :D
Neviem takto z hlavy čo by som ti mohla povedať ako čo by si mala robiť. Nerada riešim takéto opletačky s chlapcami, lebo viem že všetky dnešné vzťahy do tých 19 rokov česť výnimkám vydržia týždeň a potom sú veľké tragédie akoby sa rozpadlo 40 ročné manželstvo. Tak radšej to neriešim :D

5 untrue.blog.cz | Elizabeth. untrue.blog.cz | Elizabeth. | Web | 8. july 2013 at 19:35 | React

Takže mám na tebe dvě otázky k tomu tvému článku, když píšeš chlap/iík tak kolik mu je? Ty nejsi z Ostravy jak vidím odkud jsi? Sice tě znám z blogu celkem dlouho, ale asi jsem zapomněla nebo jsem se to ani nedozvěděla. Hlavní je teda co od toho chlapíka očekáváš, jestli se s ním chceš bavit jako kamarádka nebo něco víc. Pokud kamarádka, tak by jsi měla zdůraznit, ať nedělá žárlivé scény, že spolu nechodíte bla bla bla.... to znáš sama. Celkem je utáhlý, že tě zná dva dny a hned toto, klidně s ním běž ven, tak člověk se chová jinak v reálu než za počítačem :) ale já se osobně jen tak s lidmi nesetkávám, dokud je neznám fakt dobře ;)

6 denisa94 denisa94 | Web | 9. july 2013 at 8:25 | React

Tak to je idiot, pokud se takhle chová už teď a to se sotva znáte, představ si jak to bude vypadat potom? Když je to takové už teď dala bych od toho ruce pryč i kdyby byl kluk sebehezčí apod. kamarádka měla něco podobného, pořád se mě ptala co bych dělala já ji říkala at se na něj vysre, ale ne ona s ním šla do vztahu a vydrželo jim to asi měsíc s hádkama a děsně ji furt deptal

7 Allys♥Cook Allys♥Cook | Web | 9. july 2013 at 13:40 | React

neříkám,že ne. asi je to blb ;) ale neznám ho tak nemůžu posoudit :D

8 Ketrin Ketrin | Web | 9. july 2013 at 20:45 | React

Jakoby.. neznám ho, nemohu posoudit, ale podle toho, jak si s tebou píše, tak se chová jak blázen. Že se chováš jako dítě? Ať se podívá na sebe, jančí jak pošahanej.. Klíďo si s ním piš, ale neradila bych ti moc s ním nějako randit. Se koukni,jak se chová teď na začátku. V nějakém vztahu by ti dělal peklo. To se na to radši ještě vyprdni, chvíli počkej a on se najde nějaký lepší kluk :)

9 Teer. Teer. | Web | 10. july 2013 at 0:04 | React

Ahoj:) budu ráda když si přečteš můj nový článek a napíšeš mi jak se máš o prázdninách a co plánuješ podniknout, děkuji :-*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement