August 2013

22/8/2013

22. august 2013 at 17:42 | Džiff |  Diary

I AM BACK

Ahoj děvčata!

Tak se tedy po měsící ozývám, nevím zda napsat konečně nebo bohužel. Po pravdě řečeno neměla jsem vůbec chuť, slinu ani náladu na napsání jakéhokoliv článku na blog. Asi nejsem celým srdcem pravý blogér, ale i to se stává :) důležité je, že mě teď osvítilo a řekla jsem si, že bych se mohla zase vrátit na nějaký čas, neurčitý čas.

Pomalu se nám to vše krátí. Poslední dva pátky a třetí bude už školní. Počítám vše na pátky protože vždy v pátek je u nás akce :D takže poslední dvě prázdninové diskotéky. Nevím, jak vám, ale mě se zdá, že to neskutečně rychle uteklo. Pokud si některé z vás vzpomínají, psala jsem tady na začátku prázdnin článek o tom, jak se obávám z toho, jak budou vypadat mé prázdniny. A můžu říct, že jsem se ani nenadála a jsou fuč. Nechápu, jak se to vše stalo, jak se mohlo stát, že mám dost zážitků. Na to, že nejsem moc velký aktivista, teda nebývala jsem. Asi nějaká změna u mě samotné proběhla a v mém životě nejspíš taky. Možná jsem si uvědomila pár věci, samozřejmě jsem párkrát za tyto prázdniny šlápla vedle a nabila si pusu, ale i to k tomu všemu patří :)

Nějak v polovině srpna jsem si říkala, že už se docela těším na to, jak půjdu do školy. Čeká mě třeťák, stěhujeme se do nové budovy, jelikož se v našem městě konečně rozuzlil velký problém všech škol a my se spojujeme se základními školami, takže nové prostředí - ikdyž já jsem na této budově strávila devět let na základní škole. Po dvou letech na gymplu se opět stěhuju tam, kde jsem byla "šťastná" a kde jsem měla tolik zážitků. Sama jsem zvědavá jaké to pro mě samotnou bude. Dneska jsem si však uvědomila, že se vlastně na ty nervy a všecko okolo školy moc netěším. Přece jen prázdninové poflakování a trable s tím, co si mám vzít na sebe jsou pro mě mnohem lepší než trable kdy a co se naučit..

Chtěla bych to tady opět dát do normálního denního provozu. Snad se mi to podaří a vy mi trošku s tím i pomůžete :) A budeme spolu proplouvat blogovým světem! Mám v plánu nějaké články z nákupů, samozřejmě shrnutí mých prázdnin. Můžu vás seznámit s tím, co jsem dělala a co jsem chtěla dělat, a tak dále :) A taky bych mohla připravit nějaké recenze, jelikož se u mě objevilo několik pár nových kosmetických přírůstků :)

Tak se ná vás opět těším a užívejte poslední volný týden a zhluboka dýchejte prázdninové ovzduší!